maNga Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» selam herkese
Sagopa Kajmer - Karikatür Komedya Şarkı Sözleri Icon_minitime1Çarş. Ağus. 31, 2016 4:05 am tarafından Nokta ~

» ''Yine Yeni Yeniden'' ÖZEL HABER
Sagopa Kajmer - Karikatür Komedya Şarkı Sözleri Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 1:03 pm tarafından Nokta ~

» ''Yine Yeni Yeniden'' ÖZEL HABER
Sagopa Kajmer - Karikatür Komedya Şarkı Sözleri Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 1:01 pm tarafından Nokta ~

» Slm ben furkan
Sagopa Kajmer - Karikatür Komedya Şarkı Sözleri Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 12:55 pm tarafından Nokta ~

» maNga Özel Röportaj | tv8
Sagopa Kajmer - Karikatür Komedya Şarkı Sözleri Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 12:53 pm tarafından Nokta ~

» maNga - Yine Yeni Yeniden
Sagopa Kajmer - Karikatür Komedya Şarkı Sözleri Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 12:44 pm tarafından Nokta ~

» Berksan ft.Hande Yener - Haberi Var Mı?
Sagopa Kajmer - Karikatür Komedya Şarkı Sözleri Icon_minitime1C.tesi Ocak 31, 2015 7:15 am tarafından Nokta ~

» maNga ve Cizgi Karakterleri
Sagopa Kajmer - Karikatür Komedya Şarkı Sözleri Icon_minitime1Perş. Ocak 29, 2015 9:03 am tarafından Nokta ~

» Birol Giray (BeeGee) feat. Ferman - İki Yol
Sagopa Kajmer - Karikatür Komedya Şarkı Sözleri Icon_minitime1Perş. Ocak 29, 2015 6:12 am tarafından Nokta ~

» maNga Macau’yu Fethetti
Sagopa Kajmer - Karikatür Komedya Şarkı Sözleri Icon_minitime1Perş. Ocak 29, 2015 5:58 am tarafından Nokta ~

» Film Tadında Video Klip
Sagopa Kajmer - Karikatür Komedya Şarkı Sözleri Icon_minitime1Perş. Ocak 29, 2015 5:50 am tarafından Nokta ~

» maNga Radyo Viva`ya konuk oluyor
Sagopa Kajmer - Karikatür Komedya Şarkı Sözleri Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 9:05 am tarafından Nokta ~

» maNga - Hani Biz
Sagopa Kajmer - Karikatür Komedya Şarkı Sözleri Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:59 am tarafından Nokta ~

» maNga - Hint Kumaşı
Sagopa Kajmer - Karikatür Komedya Şarkı Sözleri Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:55 am tarafından Nokta ~

» Cartel ft. Ferman Akgül - Sen
Sagopa Kajmer - Karikatür Komedya Şarkı Sözleri Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:42 am tarafından Nokta ~

» maNga-Fazla Aşkı Olan Var Mı?
Sagopa Kajmer - Karikatür Komedya Şarkı Sözleri Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:40 am tarafından Nokta ~

» İşte Işıkları Söndürseler Bİle albümümüzün ikinci klibi
Sagopa Kajmer - Karikatür Komedya Şarkı Sözleri Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:37 am tarafından Nokta ~

» EFFICACY: maNga
Sagopa Kajmer - Karikatür Komedya Şarkı Sözleri Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:33 am tarafından Nokta ~

» Ferman Akgül Ve Halleri
Sagopa Kajmer - Karikatür Komedya Şarkı Sözleri Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:31 am tarafından Nokta ~

» maNga- Rock'n Coke Libido.
Sagopa Kajmer - Karikatür Komedya Şarkı Sözleri Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:29 am tarafından Nokta ~

En iyi yollayıcılar
KALÞSÌZ CADI (2562)
Sagopa Kajmer - Karikatür Komedya Şarkı Sözleri Vote_lcapSagopa Kajmer - Karikatür Komedya Şarkı Sözleri Voting_barSagopa Kajmer - Karikatür Komedya Şarkı Sözleri Vote_rcap 
ЯUH ףЯΛŁłçӘSł (1846)
Sagopa Kajmer - Karikatür Komedya Şarkı Sözleri Vote_lcapSagopa Kajmer - Karikatür Komedya Şarkı Sözleri Voting_barSagopa Kajmer - Karikatür Komedya Şarkı Sözleri Vote_rcap 
Nokta ~ (1322)
RuH UnutuRsun (1257)
hayalet (327)
qaMe 0weR (296)
gkce_maNga (269)
MmAnGa_MiRaYy (256)
Hüqo (172)
*z*e*y*n*e*p* (154)

Galeri

Sagopa Kajmer - Karikatür Komedya Şarkı Sözleri Empty
Anahtar-kelime

Mart 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Takvim Takvim

Anket

Sitemizde Üyelerin Fotoğrafları Diye bir Forum açılsınmı ?

Sagopa Kajmer - Karikatür Komedya Şarkı Sözleri Vote_lcap80%Sagopa Kajmer - Karikatür Komedya Şarkı Sözleri Vote_rcap 80% [ 4 ]
Sagopa Kajmer - Karikatür Komedya Şarkı Sözleri Vote_lcap20%Sagopa Kajmer - Karikatür Komedya Şarkı Sözleri Vote_rcap 20% [ 1 ]

Toplam Oylar : 5

Kimler hatta?
Toplam 76 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 76 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 290 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 2:30 pm tarihinde online oldu.

Sagopa Kajmer - Karikatür Komedya Şarkı Sözleri

Sagopa Kajmer - Karikatür Komedya Şarkı Sözleri Empty Sagopa Kajmer - Karikatür Komedya Şarkı Sözleri

Mesaj tarafından ЯUH ףЯΛŁłçӘSł Çarş. Tem. 13, 2011 3:32 am

Sagopa Kajmer - Karikatür Komedya

Cihanda kaybolan yıllarım ve içine düştüğüm feci günahlarım,
Sakladığım sevaplarımla yaşadım,
Faciaların bedelleriyle ağladım, ben anladım,
Karikatür komedya koydum adını buranın,
Deneyiminle deneye bir denek misin Sago ?
Gırtlağında halata bağlı sen binek misin Sago ?
Rüzgarın hızıyla savrulur sözün elaleme,
Onların şamarlarında ezilen bir sinek misin Sago ?
Rap dölüyle üreyen her satır karamsar hanenin dili,
Sagopa yaşlı bir çocuktu zaten yıllar öncesi,
Aknelerime dokunamazdım, kan gölü olurdu suratım,
Lisede aynadan kaçardım, yorgan altı ağlardım,
Ben parayla geç tanıştım, çok güzeldi aşık olamadım,
Yine de vardı kalbini çaldığı dostlarım,
Ben onunla "merhaba" sohbetinde kaldım, yüz göz olamadım,
Aldattığı dostlarımla merabalaşırım,
Yağmalanmış her taraf ve hibme olmuş ber taraf,
Kadim bedenler işgüzar seçil ve seç civarlarında tek mi kaldı Kajmeran?
Dudaklarımda bal yok, oysa tek dilekti mutluluk..

Sönen mumun emanetiydi gözüme sanki karanlık,
Dönen şu dünya sanki taş ve biz içinde çorbalık,
Katıksız iyiyi bulana dek mi sürecek tek devamlılık beddua,
Kötüyü servis edene sordum, biz doğarken dargındık,
Hoş seda duyun sabah bir martı uçurun gökyüzünden,
Hediye edilen günlerinde bir duacı ol uluya anlaşılmadan kapanmasın,
O gözlerin sulanmasın darbeler yesen de yüreğine affetmek en asil intikam,
Varsa bir duvar dayan, yoksa bir duvar yarat,
Karanlık olduğunda mumdan bir güneş yarat,
Kanatların kırılmasın, umutların nicesi 24 karat,
Belki talan olan o manzaran tedavi acizi,
Ya belki kalanı hür tutan ümit tebessümünde yaralı kim bilir ?
Sen sefilse duygular, ömrün yarısı yalpalar,
Zamanda doğar o anlar ya da bir anda yok olurlar,
Kalleş olsa dahi bir an için o yadigar dostlar,
Etme ses ve affet, bir gülücük haşlar,
Gözlerinde damla yaş var ?
Bir hüsran aldı can hicranla kanar...
[Yeaaaah]
ЯUH ףЯΛŁłçӘSł
ЯUH ףЯΛŁłçӘSł
Mod
Mod

<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1846
<b>Puan</b> Puan : 4891
<b>Rep Puan</b> Rep Puan : 3
<b>Nerden</b> Nerden : uzaydn .d.d
<b>Yaş</b> Yaş : 30
<b>Ruh Hali</b> Ruh Hali : Sagopa Kajmer - Karikatür Komedya Şarkı Sözleri Mutlu10
<b>Takım</b> Takım : Sagopa Kajmer - Karikatür Komedya Şarkı Sözleri Trkiye10

- Similar topics