maNga Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» selam herkese
BEŞİKTAŞ ÇARŞI TEZAHÜRATLARI Icon_minitime1Çarş. Ağus. 31, 2016 4:05 am tarafından Nokta ~

» ''Yine Yeni Yeniden'' ÖZEL HABER
BEŞİKTAŞ ÇARŞI TEZAHÜRATLARI Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 1:03 pm tarafından Nokta ~

» ''Yine Yeni Yeniden'' ÖZEL HABER
BEŞİKTAŞ ÇARŞI TEZAHÜRATLARI Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 1:01 pm tarafından Nokta ~

» Slm ben furkan
BEŞİKTAŞ ÇARŞI TEZAHÜRATLARI Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 12:55 pm tarafından Nokta ~

» maNga Özel Röportaj | tv8
BEŞİKTAŞ ÇARŞI TEZAHÜRATLARI Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 12:53 pm tarafından Nokta ~

» maNga - Yine Yeni Yeniden
BEŞİKTAŞ ÇARŞI TEZAHÜRATLARI Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 12:44 pm tarafından Nokta ~

» Berksan ft.Hande Yener - Haberi Var Mı?
BEŞİKTAŞ ÇARŞI TEZAHÜRATLARI Icon_minitime1C.tesi Ocak 31, 2015 7:15 am tarafından Nokta ~

» maNga ve Cizgi Karakterleri
BEŞİKTAŞ ÇARŞI TEZAHÜRATLARI Icon_minitime1Perş. Ocak 29, 2015 9:03 am tarafından Nokta ~

» Birol Giray (BeeGee) feat. Ferman - İki Yol
BEŞİKTAŞ ÇARŞI TEZAHÜRATLARI Icon_minitime1Perş. Ocak 29, 2015 6:12 am tarafından Nokta ~

» maNga Macau’yu Fethetti
BEŞİKTAŞ ÇARŞI TEZAHÜRATLARI Icon_minitime1Perş. Ocak 29, 2015 5:58 am tarafından Nokta ~

» Film Tadında Video Klip
BEŞİKTAŞ ÇARŞI TEZAHÜRATLARI Icon_minitime1Perş. Ocak 29, 2015 5:50 am tarafından Nokta ~

» maNga Radyo Viva`ya konuk oluyor
BEŞİKTAŞ ÇARŞI TEZAHÜRATLARI Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 9:05 am tarafından Nokta ~

» maNga - Hani Biz
BEŞİKTAŞ ÇARŞI TEZAHÜRATLARI Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:59 am tarafından Nokta ~

» maNga - Hint Kumaşı
BEŞİKTAŞ ÇARŞI TEZAHÜRATLARI Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:55 am tarafından Nokta ~

» Cartel ft. Ferman Akgül - Sen
BEŞİKTAŞ ÇARŞI TEZAHÜRATLARI Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:42 am tarafından Nokta ~

» maNga-Fazla Aşkı Olan Var Mı?
BEŞİKTAŞ ÇARŞI TEZAHÜRATLARI Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:40 am tarafından Nokta ~

» İşte Işıkları Söndürseler Bİle albümümüzün ikinci klibi
BEŞİKTAŞ ÇARŞI TEZAHÜRATLARI Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:37 am tarafından Nokta ~

» EFFICACY: maNga
BEŞİKTAŞ ÇARŞI TEZAHÜRATLARI Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:33 am tarafından Nokta ~

» Ferman Akgül Ve Halleri
BEŞİKTAŞ ÇARŞI TEZAHÜRATLARI Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:31 am tarafından Nokta ~

» maNga- Rock'n Coke Libido.
BEŞİKTAŞ ÇARŞI TEZAHÜRATLARI Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:29 am tarafından Nokta ~

En iyi yollayıcılar
KALÞSÌZ CADI (2562)
BEŞİKTAŞ ÇARŞI TEZAHÜRATLARI Vote_lcapBEŞİKTAŞ ÇARŞI TEZAHÜRATLARI Voting_barBEŞİKTAŞ ÇARŞI TEZAHÜRATLARI Vote_rcap 
ЯUH ףЯΛŁłçӘSł (1846)
BEŞİKTAŞ ÇARŞI TEZAHÜRATLARI Vote_lcapBEŞİKTAŞ ÇARŞI TEZAHÜRATLARI Voting_barBEŞİKTAŞ ÇARŞI TEZAHÜRATLARI Vote_rcap 
Nokta ~ (1322)
RuH UnutuRsun (1257)
hayalet (327)
qaMe 0weR (296)
gkce_maNga (269)
MmAnGa_MiRaYy (256)
Hüqo (172)
*z*e*y*n*e*p* (154)

Galeri

BEŞİKTAŞ ÇARŞI TEZAHÜRATLARI Empty
Anahtar-kelime

Mart 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Takvim Takvim

Anket

Sitemizde Üyelerin Fotoğrafları Diye bir Forum açılsınmı ?

BEŞİKTAŞ ÇARŞI TEZAHÜRATLARI Vote_lcap80%BEŞİKTAŞ ÇARŞI TEZAHÜRATLARI Vote_rcap 80% [ 4 ]
BEŞİKTAŞ ÇARŞI TEZAHÜRATLARI Vote_lcap20%BEŞİKTAŞ ÇARŞI TEZAHÜRATLARI Vote_rcap 20% [ 1 ]

Toplam Oylar : 5

Kimler hatta?
Toplam 67 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 67 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 290 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 2:30 pm tarihinde online oldu.

BEŞİKTAŞ ÇARŞI TEZAHÜRATLARI

BEŞİKTAŞ ÇARŞI TEZAHÜRATLARI Empty BEŞİKTAŞ ÇARŞI TEZAHÜRATLARI

Mesaj tarafından KALÞSÌZ CADI Çarş. Şub. 16, 2011 4:28 am

OOooOOoo bi manitam olsa, saçları sarı olsa, fenerbahçeli olsa bi koysam kartal olsa …

Her zaman her yerde, seninle birlikte, ölüm gelsin isterse, gözlerde bir damla yaş, kalbimizde bir aşk, sensin beşiktaş

Kardan adam olur, senden olmaz tümer.

Seninle biz candaş seninle yoldaş, kalbimiz seninle oldu bir sırdaş, bu aşkı kimseler bilmez arkadaş, bilmesin isteriz şanlı beşiktaş..

Kaldırsın, kaldırsın, parmak kaldırsın, kupayi görenler, parmak kaldırsın. parmak kaldır tümer parmak kaldır!…

Feneri tutacağıma, aklımdan sayı tutarım!

Pascal bizi diskoya götür!

Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin !

Hepimiz zenciyiz !

Bu sene şampiyon görelim sizi, ölmeden mezara koymayın bizi, korkutmaz bizleri musalla taşı, ölümüne seviyoruz biz beşiktaşı !

Paramız mı var livays giyelim, tipimiz mi var kızla gezelim, en iyisi biz maça gidelim
maça gidelim, maça gidelim !

Ruhumuz yeter !

İnönü bizimdir, direkleri sizindir !

İtina ile rekor bozulur !

Bazen hüzün bazen şenlik bazen konya bazen pendik…

Seni düşündüm dün akşam yine, kafam güzeldi içmişim yine. Birde kendimi düşündüm sonra, ölesim geldi senin uğruna, hani Dolmabahçe’ ye yürürken, hani pınarbaşı çekerken hani o golleri atarken işte öyle bir şey !

14 yaşına geldi, o gün doğan çocuklar. Şampiyonluk görmedi, deli oldu çocuklar deli, deli, deli, cimbom deli, deli !

Kartalım, kartalım, haydi bastır şanlı kartalım. Sen siyah, sen siyahla beyazsın bu alemde kralsın !

Haydi hisset hislerini, haydi hisset hislerini, haydi hisset hislerini !

Beşiktaşım sen çok yaşa; canım feda olsun sana. Hiçbir şeye değişilmez senin sevgin bu dünyada !

Sabahtan beri hiçbir şey yemedik; karnımız acıktı bizim. Alen abi bize yemek ısmarlasana parasını alırsın sonra !

Ayağa kalkmayan fenerli olsun !

1903′ te doğdu bizim aşkımız. Siyahla beyaz akar bizim kanımız. Beşiktaş feda olsun sana canımız, ölene kadar hep senin yanındayız !

Beşiktaş’ım, Hayat Sensin, Dünyam Sensin, Herşey Sensin, Gelecekse Tüm Acılar Biz Hazırız Senden Gelsin Bu Sevdadan Vazgeçersek Allah Belamızı Versin !

Seninle Ağladık Senle Güldük Biz,Sevdamız Uğruna Canlar verdik Biz,Siyahın Zindan Olsun Beyaz Aydınlık Herkese Var Olmaz Beşiktaşlılık !

Of of Yeter Artık Beşiktaş’ım Of Of Her Maçına Geliyoruz Of of Yenilsende geliyoruz Yensende Geliyoruz Ölümüne Seviyoruz Of Of !

Amigomusun, Kebapçımısın Yoksa Reklam Yıldızımısın Anlayamadık Sen Ne Ayaksın Alen Abi Sen Manyakmısın ?

Haydi Bastır Beşiktaş Ölümüne Beşiktaş Sevdik Gönül Verdik Her Maçına Geldik Haydi Bastır Beşiktaş Beşiktaş …

Yıllarca Kahrolsak Dertten Kederden Bilsekki Kellemiz Kopar Bedenden Aşkımız Harbiden Hemde Derinden Asla Vazgeçmeyiz Beşiktaş Senden!

Yağmurlu Bir Günde Görmüştüm Seni Üstünde Çubuklu Formalar Vardı Bir Anda Vuruldum Aşık Oldum Ben Hayatın Anlamı Beşiktaş sın Sen Ölümle Yaşamı Ayıran Çizgi Beşiktaş tan Bizi Ayıramazki Kapalı Tribünler Loca Olsa da Renklerden Bizi Koparamaz ki

Sevdim Seni Bir Kere Başkasını Sevemem Deli Diyorlar Bana Desinler Değişemem

Şampiyonluk Hasretiyle Çok Çile Çektik Geceleri Uyumadık Sabahlar Ettik Uçurumlara Düşmeden Tut Elimizi Şampiyon Ol Beşiktaş’ım Mesut Et Bizi

Besiktasın Manyagiyiz,Piskopatın Allahıyız Alem Buysa Kral Biziz Gırtlakları Biz Keseriz Elimizde Şaraplarla Belimizde kasatura Biz ölmeye gidiyoruz Fenerbahçe mekanına …

Yalanmış Anladım Başka Sevgiler En Tatlı Sevgiler Senleymiş Meğer Şampiyon Olmadan Ölürsem Eğer Kefenim Siyahla Beyaz Olsun !

Bu Sevda Bitmez Hasret Bitmez İsteyene Gider Hiç Farketmez Bu Alemde Çarşı Herkese Karşı Allah Affeder Çarşı Affetmez !

Efsane Yazdın Tarihe Beşiktaş Aşık Olduğum Renklerinle Beşiktaş Ölüm Olsa Dönemeyiz Bu Yoldan Canım Feda Olsun Sana Beşiktaş

Kartalım Kartalım Haydi Bastır Şanlı Kartalım Sen Siyah Sen Siyahla Beyazsın Bu Alemde Kralsın

Gün Doğdu Hep Uyandık Statlara Dayandık Beşiktaş’ın Uğrunada Bayraklara Sarıldık Semtimiz erkek semti aşık eder herkesi üzerimden eksilmesin bayrağımın gölgesi işte biz kötü günde hep Omuz Omuzayız övünmek gibi olmasın biz Karakartallıyız

Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin

Hindi Baba Hindi Hey Allah olaydı Şimdi Hey Allah Pilavda Zerde Hey Allah Fenerbahçe Nerde Hey Allah Allah Allah…

Beşiktaşım Benim Biricik Sevgilim Söyle Senden Başka Kimim Var Benim Seninle Ağlarım Seninle Gülerim Söyle Senden Başka Kimim Var Benim

Beşiktaşım Sen Çok Yaşa Canım Feda Olsun Sana Hiçbirşeye Değişilmez Senin Sevgin Bu Dünyada

Bir İki Üç Gol Yetmez Dört Beş Altı Olsun Metin Ali Feyyaz Koysun Beşiktaşım Şampiyon Olsun

Karakartalsın Göklerde Uçarsın 100 Yıldır Yaşarsın Çekemeyenler Kıskananlar Çatlasın Bir Allahım Birde Sen Varsın

Saldırın Saldırın Saldırın Bu Taraftar İçin Saldırın…

Ne Cimbombom Nede Fener Bu Kalpler Hep Seni Sever Sen Yensende Yenilsende Bu Taraftar Hep Seninle

Beşiktaş sın Sen Bizim Canımız Siyahla Beyaz Akar Kanımız Seviyoruz Seni Canı Gönülden Beşiktaş sın Sen Bizim Canımız

Ne Fener Ne Cimbombom Nede Trabzon Bu Sene Sensin Şampiyon Haydi Bastır Haydi Bastır Karakartal

Seni düşündüm dün akşam yine kafam güzeldi içmiştim yine Birde kendimi düşündüm durdum ölesim geldisenin uğruna hani Dolmabahçe’de yürürken hani fenerbahçeye koyarken Hani Biz Pınar Başı Çekerken işte öyle birşey

BİR GÜN KIYAMET KOPAR ÇÖKER KARANLIK,
ALLAH BİZİ AFFETMEZ ÇOK GÜNAH ALDIK,
SEVENLER AYRILMAZ BİR PLAN YAPTIK,
BÜTÜN ÇARSI CEHENNEMDEN KOMBİNE ALDIK!

BEŞİKTAŞLI OLMANIN VERDIĞİ GURUR,
KALBİMİZİN EN DERİN YERINDE DURUR
ADAKAT UZUNTU MUTLULUK ONUR
SİYAH BEYAZ HAYATIN GERCEĞİ BUDUR
KALÞSÌZ CADI
KALÞSÌZ CADI
Mod
Mod