maNga Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» selam herkese
Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! Icon_minitime1Çarş. Ağus. 31, 2016 4:05 am tarafından Nokta ~

» ''Yine Yeni Yeniden'' ÖZEL HABER
Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 1:03 pm tarafından Nokta ~

» ''Yine Yeni Yeniden'' ÖZEL HABER
Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 1:01 pm tarafından Nokta ~

» Slm ben furkan
Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 12:55 pm tarafından Nokta ~

» maNga Özel Röportaj | tv8
Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 12:53 pm tarafından Nokta ~

» maNga - Yine Yeni Yeniden
Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! Icon_minitime1C.tesi Şub. 07, 2015 12:44 pm tarafından Nokta ~

» Berksan ft.Hande Yener - Haberi Var Mı?
Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! Icon_minitime1C.tesi Ocak 31, 2015 7:15 am tarafından Nokta ~

» maNga ve Cizgi Karakterleri
Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! Icon_minitime1Perş. Ocak 29, 2015 9:03 am tarafından Nokta ~

» Birol Giray (BeeGee) feat. Ferman - İki Yol
Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! Icon_minitime1Perş. Ocak 29, 2015 6:12 am tarafından Nokta ~

» maNga Macau’yu Fethetti
Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! Icon_minitime1Perş. Ocak 29, 2015 5:58 am tarafından Nokta ~

» Film Tadında Video Klip
Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! Icon_minitime1Perş. Ocak 29, 2015 5:50 am tarafından Nokta ~

» maNga Radyo Viva`ya konuk oluyor
Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 9:05 am tarafından Nokta ~

» maNga - Hani Biz
Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:59 am tarafından Nokta ~

» maNga - Hint Kumaşı
Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:55 am tarafından Nokta ~

» Cartel ft. Ferman Akgül - Sen
Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:42 am tarafından Nokta ~

» maNga-Fazla Aşkı Olan Var Mı?
Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:40 am tarafından Nokta ~

» İşte Işıkları Söndürseler Bİle albümümüzün ikinci klibi
Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:37 am tarafından Nokta ~

» EFFICACY: maNga
Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:33 am tarafından Nokta ~

» Ferman Akgül Ve Halleri
Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:31 am tarafından Nokta ~

» maNga- Rock'n Coke Libido.
Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! Icon_minitime1Salı Ocak 27, 2015 8:29 am tarafından Nokta ~

En iyi yollayıcılar
KALÞSÌZ CADI (2562)
Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! Vote_lcapEski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! Voting_barEski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! Vote_rcap 
ЯUH ףЯΛŁłçӘSł (1846)
Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! Vote_lcapEski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! Voting_barEski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! Vote_rcap 
Nokta ~ (1322)
RuH UnutuRsun (1257)
hayalet (327)
qaMe 0weR (296)
gkce_maNga (269)
MmAnGa_MiRaYy (256)
Hüqo (172)
*z*e*y*n*e*p* (154)

Galeri

Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! Empty
Anahtar-kelime

Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Takvim Takvim

Anket

Sitemizde Üyelerin Fotoğrafları Diye bir Forum açılsınmı ?

Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! Vote_lcap80%Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! Vote_rcap 80% [ 4 ]
Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! Vote_lcap20%Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! Vote_rcap 20% [ 1 ]

Toplam Oylar : 5

Kimler hatta?
Toplam 73 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 73 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 290 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 2:30 pm tarihinde online oldu.

Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!

2 posters

Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! Empty Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!

Mesaj tarafından KALÞSÌZ CADI Cuma Ara. 17, 2010 10:18 pm

- gerçekten unuttun mu?
- sen de kimsin?

- seni hala seviyorum!
- performansına her zaman saygı duymuşumdur zaten

- seni hala özlüyorum...
- tütün bas geçer

- nasıl gidiyor hayat?
-senden sonra bayağı bi güzelleşti, sağol

- "mesaj attığınız kişinin ilgi alanı dışındasınız, lütfen daha sonra
-tekrar denemeyiniz... naş naşınız..."

- birbirimizin kalbini kırdık, yeniden bir araya gelip o kırık kalpleri onaralım!
- benimkinin kaskosu vardı

- biliyorum hala sevip arzuluyorsun beni, sadece farkında değilsin. Ya da farkında olmak istemiyorsun.
- allah belanı versin

- seni unutamadım!
- sevgilinden ayrıldın da mesaj atacak birini mi arıyorsun?

- salaksın sen!
- evet, o cevabı yazdığım için salağım, bırak bir cevap yazmayı, okumadan silmem gerekirdi...

- sen varsın ve hep olacaksın!
- yazık, bir malsın ve hep öyle kalacaksın...

- dün gece rüyamda seni gördüm... erol bize ne oldu böyle?
- bir dahakine iyi örtün de uyu...

- gece rüyamda gördüm seni, çok , başına bir şey gelmedi di’mi?
-başıma gelen en kötü şey sendin!

- dün seni rüyamda gördüm, bir mesaj atayım dedim...
- ancak rüyanda görürsün zaten, öptüm!

- dün gece seni rüyamda gördüm...
- görebileceğin tek yerde görmüşşün zaten

- barutcan dön artık, tükendim tükendim tükenmeleri oynuyorum. Bittim.
- sayın abonemiz kafasını ......iniz kullanıcı son 7 aydır kapsama alanınız dışında bulunmaktadır. Hırtcell olarak şu üç günlük dünyada, daha nice potansiyel eski sevgililer olduğunu hatırlatır, en yakın zamanda
engin denizlere açılmanızı temenni ederiz. Hayırlı günlaaaaarrr

- hayatım, pişmanım, geri dönmek istiyorum!
- tek yön güzelim burası hadi naş naş!...

- senin gibisini bir daha bulamadım
- bunun beni ilgilendiren kısmı nedir?

- bu akşam işin var mı?
- mesaj attığınız kişiye şu an ulaşılamıyor. lütfen daha sonra tekrar denemeyiniz!

- buldun mu bari bir kazma?
- senden daha kazmasını bulamadım kusura bakma...

Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! 134926 Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! 134926 Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! 134926

KALÞSÌZ CADI
KALÞSÌZ CADI
Mod
Mod

<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2562
<b>Puan</b> Puan : 3767
<b>Rep Puan</b> Rep Puan : 5
<b>Nerden</b> Nerden : Cehennemden
<b>Yaş</b> Yaş : 30
<b>Ruh Hali</b> Ruh Hali : Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! Seytan10
<b>Takım</b> Takım : Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! Trkiye10

Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! Empty Geri: Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!

Mesaj tarafından hayalet Cuma Mart 11, 2011 9:16 am

bu ne lan ....... ya mı uğradın nedir?
hayalet
hayalet
Usta Üye
Usta Üye

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 327
<b>Puan</b> Puan : 379
<b>Rep Puan</b> Rep Puan : 0
<b>Nerden</b> Nerden : yalnızlık sokağı
<b>Yaş</b> Yaş : 27
<b>Ruh Hali</b> Ruh Hali : Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! Dusunc10
<b>Takım</b> Takım : Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! Besikt10

Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! Empty Geri: Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!

Mesaj tarafından KALÞSÌZ CADI Paz Mart 13, 2011 3:25 am

Kim ?
KALÞSÌZ CADI
KALÞSÌZ CADI
Mod
Mod

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2562
<b>Puan</b> Puan : 3767
<b>Rep Puan</b> Rep Puan : 5
<b>Nerden</b> Nerden : Cehennemden
<b>Yaş</b> Yaş : 30
<b>Ruh Hali</b> Ruh Hali : Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! Seytan10
<b>Takım</b> Takım : Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar! Trkiye10

- Similar topics